עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

חדשות אגודת ידידי האופרה

אירוע פתיחת עונת האופרה 2016-2017

עליזה יפו, היו"ר הדינמית של אגודת ידידי האופרה הישראלית ופרופ' אריאל יפו, אירחו בסוף חודש ספטמבר את חברי האגודה לרגל פתיחת עונת האופרה.
הקהל הרב, ידידים ותיקים ואלה שמקרוב הצטרפו לאגודה, מילאו את החצר היפה ונהנו מהכיבוד המגוון ומהתוכנית המוסיקלית העשירה. זמרי האופרה הישראלית – אירה ברטמן, שירי הרשקוביץ, גוני כנעני, הדר עטרי, טלי קצף, יעל לויטה, אלה וסילביצקי, שחר לביא ונמרוד גרינבוים - הציגו בכישרון אריות נבחרות מאופרות העונה הקרובה וקנחו במבחר עליז של שירים ישראלים, כל זאת בעיבודם של איתן שמייסר וערן זהבי שגם ליוו בפסנתר.

 

   פתיחה ידידים

 

אתם מוזמנים להתרשם באמצעות הלינק הבא:
https://goo.gl/photos/A8ruBUZLKos1MuDbA
(צילומים: קארן גילרמן)

 

ידידי האופרה ממשיכים לטייל בעולם
בחודש יוני האחרון התקיים בתיאטרון הבולשוי שבמוסקבה קונצרט חגיגי לרגל 25 שנה לחידוש היחסים הדיפלומטיים בין רוסיה לישראל. בקונצרט, שבו נכחו מדינאים בכירים משתי המדינות ומכובדים רבים, הופיעו סולני האופרה הישראלית עם סולני הבולשוי בליווי תזמורת הבולשוי תחת שרביטו של המנצח הישראלי עומר מ. ולבר.
קבוצה מידידי האופרה נסעה לרוסיה וכיבדה בנוכחותה את האירוע. לפני שהגיעה למוסקבה, בילתה הקבוצה מספר ימים בסט. פטרבורג היפהפייה ונהנתה מפסטיבל "לילות לבנים" המפורסם. במסגרת הפסטיבל שמעו הידידים את הזמרת אנה נטרבקו באופרה לוהנגרין ובקונצרט מיוחד וכן צפו באופרה כלת הצאר. כל ההפקות היו בניצוחו של מאסטרו ולרי גרגייב שאף פגש את הקבוצה.

 

 פתיחה ידידים  ידידים רוסיה

 

וגם פה אתם מוזמנים לצפות בצילומים הנהדרים באדיבות ידידות האופרה היקרות, אילנה זכר וטובה קרונפלד:

https://goo.gl/photos/RdqzvHFw7oTvKFrg7
http://udigames.co.il/travel/russia.html

ועתה פנינו נשואות לטיול הבא שיתקיים בחורף הקרוב. והיעד הפעם – וינה הקסומה והרומנטית, בה יצפו הידידים בשלוש אופרות ויבקרו במוזיאונים נבחרים ובאתרים נוספים.


 

דף פייסבוק לאגודת ידידי האופרה

אנחנו שמחים לבשר שהוקם עמוד פייסבוק לאגודת ידידי האופרה הישראלית. בעמוד תוכלו להתעדכן בפעילותה הענפה של האגודה, להסתכל בתמונות מהחוויות המשותפות שלכם וגם לקרוא על תחום העניין שלכם, שהוא אופרה!

עשו לנו לייק והצטרפו לעמוד הפייסבוק: Israeli Opera Friends Association - אגודת ידידי האופרה הישראלית

 


היין בקבלות הפנים ובאירועי אגודת הידידים באדיבות: 
לוגו בנימינה חדש

עבור לתוכן העמוד