עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

תמיכה בפעילות האופרה הקהילה

האופרה הישראלית משקיעה משאבים עצומים בפעילות קהילתית וחינוכית על מנת לאפשר לכל תושב במדינה להיחשף לאמנות האופרה וליהנות ממנה. פעילות זו מצליחה לרגש מידי שנה מאות אלפים בכל רחבי הארץ, אנשים שברובם אינם נמנים עם קהל המבקרים הקבוע בבית האופרה.

א. תמיכה בפעילויות חינוך
לאורך השנים יזמה האופרה הישראלית פרויקטים רבים כדי להוציא את האופרה מחוץ לכותלי ביתה ולהציגה בדרכים שונות בפני קהל רחב ומגוון יותר. במסגרת זו, פונה האופרה לחתך רחב ביותר של האוכלוסייה, ובעיקר לפריפריות: ילדי גן, ילדי בית ספר ובני נוער ממקומות מרוחקים, מעוטי יכולת, בתי חולים ועוד, זאת באמצעות תוכניות חינוך והפקות קהילתיות הפרוסות בכל רחבי הארץ
אנו מזמינים אותך להיות שותף לפעילות האופרה בקהילה ולסייע לה בפעילויות החינוך המגוונות.

ב. תמיכה באופרה בקהילה
אחת המטרות העיקריות של האמנות מאז ומתמיד היא לעסוק בנושאים חברתיים ולהאיר ולהדגיש רבדים שונים השייכים למציאות החיים בה היא מתקיימת. מתוך רצון להביא נושאים אלה גם אל הבמה, ומתוך מטרה לקיים פעילות חברתית-חינוכית שתציג את העולם הקסום של האופרה בפני קהלים וקהילות שלא נחשפו לעולם זה קודם לכן, מקיימת האופרה הישראלית מזה שנים פעילות חינוכית וקהילתית ענפה בכל רחבי הארץ. אשר במסגרתה יזמה האופרה הישראלית מספר הפקות אופרה קהילתיות, שכל אחת מהן תרמה לחשיפתן של קהילות רבות אל קסמו של עולם האופרה תוך יצירה ועשייה אמנותית בקהילה עצמה. הפעילות החינוכית שמתלווה להפקות אלה לאורך כל השנה בבתי הספר ובמרכזים הקהילתיים הפעילים במקום, מאפשרת לרבים להתוודע אל אמנות האופרה וליהנות ממנה ובמקביל להרחיב את הבנתם בתחום.

לפרטים נוספים, פיתוח משאבים:
לימור שגיא, עו"ד, טל':03-6927782 
limor@israelopera.org.il

עבור לתוכן העמוד