עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

תמיכה בפסטיבלים ובאירועי חוצות

בחודש יוני 2010 העלתה האופרה הישראלית לראשונה, בעזרתם של שותפים ונותני חסות שונים, אופרה למרגלות המצדה. העלאת הפקת אופרה במקום שמעולם לא עלה בו מופע, שהיה צורך לסלול בו כבישים לחצוב בסלע את אחורי הקלעים ולייצר חוויה תרבותית באמצע המדבר, הוא פרויקט שכרוך בקשיים עצומים, במאמץ אדיר ובהשקעה חסרת תקדים בארץ. 

הודות לכל נותני החסות לפרויקט וליכולתם לראות את הנולד, לקלוט את הפוטנציאל, לזהות את החזון ולעזור במימושו - ניתן היה להגשים את החלום הזה, לבנות עיר אופרה במדבר ולהקים פסטיבל אופרה שהגיעו אליו בשנתו הראשונה למעלה מ-40,000 צופים ביניהם כ-4,000 תיירים. היום, בשנתו החמישית, אירוע תרבותי מיוחד זה כבר קנה לו מוניטין כפסטיבל אופרה מהחשובים בעולם.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף אל נותני החסות לפסטיבל, ולהיות שותף לפרויקט מרתק ומלהיב למרגלות המצדה. חבילת החסות המוצעת מתוכננת עד לפרט האחרון יחד עם נותן החסות ומעניקה חשיפה שיווקית מקיפה ההולמת את צרכי החברה וקהל היעד המבוקש.

בנוסף מקיימת האופרה הישראלית שני פסטיבלי קיץ נוספים, גם הם באתרי מורשת ותחת כיפת השמיים:
פסטיבל האופרה בירושלים הכולל מופע מרכזי בבריכת הסולטן וסדרת קונצרטים אופראיים ואופרות לכל המשפחה ברחבי העיר במיקומים חווייתיים ובלתי שגרתיים.

פסטיבל האופרה בעכו המתקיים באתרים הקסומים של עכו העתיקה.

כמו כן מקיימת האופרה מעת לעת אירועי חוצות למיניהם: מופעי אופרה בפארק, הקרנות אופרה על מסך ענק ביישובי פריפריה ועוד.

בכל אחד מהפסטיבלים ומהאירועים אפשרויות התמיכה והחשיפה מגוונות וייחודיות.

 

לפרטים נוספים: 
טלפון:
03-6927782

limor@israelopera.org.il


 

עבור לתוכן העמוד