עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

תמיכה ב"מיתר אופרה סטודיו"

במסגרת שאיפתה המתמדת של האופרה הישראלית לטפח את דור העתיד של זמרי אופרה ישראלים, ייסדה האופרה תוכנית מיוחדת המאפשרת לזמרים צעירים להמשיך את לימודיהם ולעסוק בפעילות אופראית שתכין אותם לקריירה אופראית בארץ ובעולם.
האופרה סטודיו הינה תוכנית מעשית לזמרי אופרה ישראליים אשר סיימו את לימודיהם באקדמיה מוכרת למוסיקה, לרוב תואר שני, ונמצאים בראשית הקריירה שלהם. זמרי הסטודיו מתקבלים לתוכנית לאחר תהליך מיון קפדני, לומדים שנתיים בסטודיו וממומנים באמצעות מלגות המיועדות לתוכנית זאת.
במהלך התקופה מתמקצעים המשתתפים בתחומי השירה האופראית, לומדים רפרטואר רחב, משתלמים במשחק ותנועה על הבמה, לומדים איטלקית ומקבלים שיעורי הגייה ברורה (דיקציה).
חברי הסטודיו לוקחים חלק פעיל בעבודה השוטפת של האופרה הישראלית, משתתפים בפעילויות החינוך ברחבי הארץ ומופיעים בשעת אופרה לילדים. חלקם אף מבצעים תפקידים על במת האופרה בהפקות מן המניין אשר מועלות במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב, כל זאת במסגרת הכשרתם לעבודה אופראית.
רוב בוגרי הסטודיו מוצאים את דרכם המקצועית על הבמות בישראל ובבתי אופרה מובילים ברחבי העולם.
תוכנית האופרה סטודיו, שחשיבותה אינה מוטלת בספק, מתקיימת הודות לתרומות בלבד.
בשנת 2011, כאות הוקרה לשנים ארוכות של תמיכה אדירה ומתמשכת של קרן משפחת צבי ועפרה מיתר באופרה הישראלית בכלל ובאופרה סטודיו בפרט, הוסב שמה של התוכנית ל"מיתר אופרה סטודיו".

אנו מזמינים אתכם לתמוך בתוכנית ובזמרים הצעירים ולעזור לפתח דור חדש של מצוינות.

לפרטים נוספים, פיתוח משאבים:
לימור שגיא, עו"ד, טל': 03-6927782
limor@israelopera.org.il

עבור לתוכן העמוד