עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

שיץ והאדונית והרוכל - שתי אופרות מקוריות בבכורה עולמית

שיץ והאדונית והרוכל
שתי אופרות מקוריות בבכורה עולמית
מאת יוני רכטר וחיים פרמונט
בביצוע מיטב זמרי האופרה הישראלים כיום

גיא מנהיים ועדית זמיר מנהלים טנגו פרברסי בבקתה אפלה.
גיא מנהיים, הטנור הישראלי ששר בבתי אופרה רבים בגרמניה ומוכר היטב לחובבי האופרה בארץ שר את תפקיד הרוכל באופרה האדונית והרוכל.
עדית זמיר, שכבר שרה כמה תפקידים ראשיים על במת האופרה הישראלית שרה את תפקיד האדונית.
יחדיו הם בונים את סיפור המתח על מערכת היחסים המוזרה שיצר עגנון והביאו עכשיו לבמה חיים פרמונט וצרויה להב.

אירה ברטמן כבר שרה אמא של חנוך לוין באופרה הילד חולם. עכשיו היא חוזרת אל לוין במוסיקה של יוני רכטר, ומגלמת את אם המשפחה שמשחקת משחק נאמנות כפול בין בעלה לבתה. ברטמן, זמרת הסופרן הבכירה באופרה הישראלית המופיעה רבות בתי אופרה ברחבי אירופה, היא האמא קשת היום שמקווה לעתיד טוב יותר לבתה ולעצמה.
נח בריגר, זמר הבריטון שביצע עשרות תפקידים על במת האופרה הישראלית וכבר הופיע במספר בכורות עולמיות, מגלם את אב המשפחה – האב העשיר שנאלץ לשלם מוהר רב לנישואי בתו ובסופו של דבר מצליח במאבקו לשמר את השליטה במשפחתו.
יעל לויטה, זמרת הסופרן הצעירה, מביאה את כל הגרוטסקיות והקומיות לתפקידה של הבת הצעירה שרוצה להיות נשואה ויתומה גם יחד ושנאלצת לשלם מחיר כבר על בחירותיה השונות. אריית הצ'יפס שלה אף אחד לא ישכח!
עודד רייך, זמר הבריטון הצעיר של האופרה הישראלית, שכבר הופיע בתפקידים לא מעטים על במת האופרה הוא קצין הצבא שמוכן לשאת את הבת הצעירה כל עוד זה ישתלם לו כלכלית, קצין הצבא שבסופו של דבר משלם בחייו וגם בנשפו על תאוות הבצע וחטא היוהרה שלו.
יחדיו רביעייה זו תביא לבמה את הסיפור על המשפחה הישראלית הלוינית הטיפוסית דרך המוסיקה של יוני רכטר באופרה הראשונה שהוא מלחין.

את כולם מביים עידו ריקלין ועל כולם מנצח איתן שמייסר.האדונית והרוכל ושיץ | שתי אופרות חדשות בבכורה עולמית | 3 – 10 ביולי באופרה הישראלית
לכל הפרטים | לרכישת כרטיסים

עבור לתוכן העמוד