עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

הסודות שמאחורי הקלעים

הסודות שמאחורי הקלעים
לפני ואחרי האופרה
בואו להעשיר את חוויית הצפייה באופרה


כשהמסך עולה על הופעת האופרה, הקהל באולם יושב בצפייה דרוכה ומחכה לחזות במראות ולשמוע את הקולות. עם רדת המסך אנו מוחאים כפיים והולכים הביתה מאושרים מעוד הופעת אופרה שכולנו מקווים שהיתה טובה ומרתקת.
אבל את חוויית הצפייה באופרה ניתן להעשיר ולהעצים דרך מספר פעילויות קבועות של האופרה הישראלית. אז נכון, ערב באופרה אינו דבר קצר במיוחד, אבל ניתן להאריך אותו במעט מבחינת הזמן ולהגביר בכך את ההנאה כפל כפליים.

אז מה האפשרויות שלכם?

הרצאת מבוא לפני כל הופעה
אם תקדימו את בואכם לאופרה בשעה תוכלו ליהנות מהרצאת מבוא בשפה העברית המתקיימת באולם. במשך חצי שעה מרצה מצוות האופרה יספר לכם על האופרה, על ההפקה ויוסיף עוד כל מני פרטים בכדי להעשיר את חוויית הצפייה באופרה המתקרבת אליכם.
הרצאה מתקיימת לפני כל הופעת אופרה והכניסה להרצאה – חינם.

סיור לפני מופע מאחורי הקלעים
כולנו רואים מה קורה על הבמה בזמן ההפקה. אבל איך גורמים לזה לקרות? מה מתרחש מאחורי הקלעים כהכנה להופעה עצמה? סיורים מיוחדים (הנמשכים חצי שעה) מתקיימים במספר תאריכים לפני כל הפקת אופרה. זו האפשרות לראות איך הזמרים וצוות האופרה מתכונן להופעה, מה קורה על הבמה ואיזו תכונה מתקיימת מאחורי הקלעים.
הסיור (בתאריכים נבחרים) מתחיל שעה וחצי לפני תחילת ההופעה וממנו ניתן להמשיך ישר להרצאת המבוא.
כרטיס לסיור עולה 25 ₪ בלבד ומומלץ להזמין כרטיסים מראש.

אופרה טוקבק
בין אם הגעתם להרצאה ואולי גם לסיור או לא, בין אם נהניתם הנאה צרופה מההופעה או אולי מעט פחות, בתום חלק מהמופעים ניתן לפגוש מספר מהמשתתפים בהופעה ב"אופרה טוקבק". בואו הצטרפו אלינו למפגש בלתי פורמלי בתום ההופעה בקומה השנייה של אכסדרת בית האופרה. נכון, השעה אולי כבר מעט מאוחרת, אבל זו הזדמנות יוצאת דופן לפגוש חלק מהזמרים שהשתתפו בהופעה, להחליף חוויות, לשאול שאלות, ולהתחכך באמנים שזה עתה ראיתם על הבמה.
הכניסה לטוקבק חופשית.

הרצאת מבוא לפני כל הופעת אופרה
סיורים לפני מופע ואופרה טוקבק בתום ההופעה בתאריכים ספציפיים בכל הפקה
התאריכים מתפרסמים באתר האופרה

עבור לתוכן העמוד