עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

דברה קולקר חוזרת לישראל

דברה קולקר חוזרת לישראל
טטיאנה – בלט מרתק על פי פושקין
29 באוקטובר – 1 בנובמבר בבית האופרה


דברה קולקר הרשימה בביקורה הראשון בארץ וחובבי המחול קיבלו בהתלהבות רבה את להקתה. ועתה כל מי שאהב את דברה קולקר ורקדניה הפיסיים והמרשימים מברזיל יוכל לפגוש אותם שוב ביצירה שכבר הוכתרה כ"עבודה המרתקת ביותר של קולקר".

טטיאנה היא הגיבורה האמיתית של הנובלה של פושקין "יבגני אונייגין". טטיאנה היא בת כפר צעירה המתאהבת אהבת אמת, אהבה רומנטית, ונאלצת להתמודד עם הסירוב והדחייה של הגבר בו התאהבה. שנים מאוחר יותר, עת נישאה לגבר אחר מבוגר בהרבה ואוהב עד מאוד, טטיאנה פוגשת שוב את הגבר שדחה אותה בבוז. אבל עתה אונייגין מביע חרטה ומבקש סליחה. עתה הוא רוצה שהיא תתמסר לו. וטטיאנה, הנקרעת בין התשוקה הבוערת בנשמתה לבין אמות המוסר המקובלות בחברה בה היא חיה, מסרבת. היא אישה נשואה ולמרות האהבה הבוערת היא לא תעזוב את בעלה.

פושקין אהב את טטיאנה עד מאוד ועתה קולקר מוציאה אותה מתוך הדפים והחרוזים של גדול סופרי רוסיה ומביא אותה לקדמת הבמה בבלט החדש שלה.

במרכז הבמה ניצב עץ – עץ החיים של טטיאנה, עץ החיים של הדמויות האחרות בסיפור ועץ שמסביבו הלהקה המופלאה של קולקר חיה בהתרגשות רבה ומספרת סיפור בתנועה סוחפת לצלילי מוסיקה של גדולי המלחינים הרוסיים – צ'ייקובסקי, רחמנינוב, סטרווינסקי, פרוקופייב ואחרים.

טטיאנה – חווית מחול מרגשת שאף אחד לא ירצה להחמיץ!

מבצע החודש: 25% הנחה ברכישת כרטיס למופע 'דברה קולקר - טטיאנה'

מחול במשכן - להקת דברה קולקר
טטיאנה
מחול שהוא סיפור בתנועה מתמדת
29 באוקטובר -1 נובמבר בבית האופרה

לרכישת כרטיסים | לפרטים נוספים


עבור לתוכן העמוד