עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

האופרה באה למוזיאון

מסע אופראי בגלריות של מוזיאון תל אביב
קולות במוזיאון – יום שני ה-6 באוקטובר
אריות יפהפיות בביצוע סולני האופרה באגף החדש של מוזיאון תל אביב

לרגל חגיגות 30 השנה של האופרה הישראלית מארח מוזיאון תל אביב בגלריות השונות באגף החדש שלו את סולני האופרה בערב מיוחד בו ישתלבו צלילי האופרה עם האמנות החזותית המרשימה במוזיאון.

הקהל שיגיע לקונצרט המיוחד שיתקיים במוזיאון ישמע קטעים מאופרות אהובות ומוכרות כמו כרמן (ביזה), לה טרוויאטה (ורדי), סיפורי הופמן (אופנבך), שיקוי האהבה (דוניצטי), אורפיאו ואאורידיצ'ה (גלוק) לצד אריות מרשימות ומוכרות מעט פחות וכמה הפתעות מוסיקליות מרגשות. זה יהיה מפגש בין קול הטנור המרגש לסופרן הקולורטורה הממריא לצלילים הגבוהים ביותר, בין הקול המלאכי של הקונטרה טנור לקול הארצי והמהפנט של המצו סופרן וכמובן אי אפשר בלי הסופרן הלירי המחבק ועוטף את המאזין בחום. והסולנים ילוו על ידי הצלילים של כלים כמו צ'מבלו, חליל, נבל, צ'לו וגם פסנתר שיצטרף לחגיגה בחלק המסיים של הקונצרט ליד מפל האור במוזיאון.

הקהל ינוע ברחבי המוזיאון מגלריה אחת לשנייה בעקבות הקולות ובעקבות התמונות וחוויית ההאזנה למוסיקה תושלם בחוויה תרבותית כוללת מהמבט לעבר עבודות האמנות בכל גלריה וגלריה.

בקונצרט ישתתפו סולני האופרה הישראלית הילה בג'יו ואביגיל גורטלר (סופרן), ענת צ'רני (מצו סופרן), יניב ד'אור (קונטרה טנור) ונמרוד גרינבוים (טנור). איתן שמייסר, המנהל המוסיקלי של הקונצרט, ילווה בפסנתר ובצ'מבלו כאשר אליו יצטרפו דנה חולדאי (נבל), טללית צ'רסקי (צ'לו) ויואל קולינר (חליל).

קולות במוזיאון
ערב ייחודי המשלב אופרה ואמנות
יום שני ה-6 באוקטובר
באגף החדש של מוזיאון תל אביב

לכל הפרטים על המופע

עבור לתוכן העמוד