עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

בכורה ישראלית לאופרה לואיזה מילר | פותחים את חגיגת ורדי


זמרת הסופרן האמריקאית לאה קרוצ'טו וזמרת הסופרן הרומניה אורליה פלוריאן תחלוקנה ביניהן את התפקיד הראשי באופרה לואיזה מילר מאת ורדי המככבת בימים אלו באופרה הישראלית. מדובר בשתי כוכבת על צעירות שכובשות את עולם האופרה הבינלאומי בסערה בימים אלו. הן מופיעות בכל בתי האופרה המרכזיים בעולם. המבקרים משבחים את הופעותיהן והקהל יוצא מגדרו.

קרוצ'טו ופלוריאן הן רק שתיים מסוללת כוכבי אופרה בינלאומיים שיופיעו את במת האופרה הישראלית בימים הקרובים.
בתפקיד מילר, אביה של לואיזה, יופיעו לסירוגין ויטלי ביליי האוקראיני ויונוץ פאסקו הרומני. בתפקיד רודולפו, אהובה של לואיזה, יופיעו לסירוגין הטנור מסימיליאנו פיסאפיה מאיטליה ופרנצ'סקו הונג מדרום קוריאה. גם זמרי הבס האיטלקים רוברטו סקנדיוצי, קרלו סטריולי וקרלו צ'יני משתתפים בהפקה, וכן המצו האיטלקיה ברברה די קסטרי והזמרים הישראלים ולדימיר בראון, איילה צימבלר, נעמה גולדמן ונמרוד גרינבוים. לואיזה מילר באופרה הישראלית –סולני על על במת אחת בהפקה מרתקת לפתיחת חגיגות ורדי הבינלאומיות. כמות הכרטיסים מוגבלת! – אנא מהרו!

יונתן ריגר, המהדורה המרכזית, חדשות 2 | "200 שנה להולדת ורדי בחסות המנצח דניאל אורן. דניאל אורן, אחד המנצחים הישראלים המצליחים בעולם, הגיע לארץ לנצח על אופרה של ורדי לכבוד חגיגות מאתיים שנה להולדת המלחין האיטלקי המהולל. אורן, נצר למשפחה מוסלמית, חובש כיפה, מספר שבמדינות מסוימות באירופה הוא מוריד אותה כדי למנוע עוינות" לכתבה המלאה

"לואיזה מילר" - ינואר באופרה הישראלית

לעמוד המופע של "לואזיה מילר" - לחצו כאן

לרכישת כרטיסים - לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד