עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

סודות מהאופרה ארנני

במערכה השנייה של האופרה ארנני, ממש לקראת הסוף, עומד הטנור הראשי ושר אריה נפלאה על הבמה. הוא ניצב לבדו, שר ממרומי הבמה ולרגע אחד נדמה שאנחנו והוא לבד בעולם. אבל לא כך הוא הדבר, למעשה מאחורי הרגע המופלא הזה ממש באותו הרגע עומדים "מאחורי" הזמר עשרות אנשי צוות מיומנים שפועלים כולם יחדיו בתזמון מושלם כדי ליצור את אותו הרגע המיוחד. מנהלי הצגה, פועלי במה, תאורנים, מאפרות, מלבישות, פאניות והרשימה ממשיכה וממשיכה.

הבמה יוצאת הדופן באופרה ארנני, המשופעת בזווית של 45 מעלות ומציבה אתגר בלתי רגיל ומרגש עבור הזמרים, השחקנים, והמקהלה האדירה שמתנהלת עליה כאילו מדובר בעניין של מה בכך. רוצים לדעת מה הטריק? לא תאמינו אבל מדובר בקולה. כן, כן אותה הקולה שאנחנו כל כך אוהבים לשתות מצילה את ההצגה. בשני צידי הבמה נשפכים בקבוקים על בקבוקים של המשקה הטעים אל תוך דליים וכל מי שעומד לעלות על הבמה טובל את רגליו בחומר הנוזלי (שמכיל בקרבו כמובן סוכר, שהופך אותו לדביק). וכך הנעליים של כולם נהיות דביקות ומאפשרות להם לנוע על הבמה בחופשיות.

רוצים לגלות עוד סודות מאחורי הקלעים? רוצים להכיר מקרוב את האנשים שגורמים לאופרה לעלות ערב אחרי ערב? מסקרן אתכם להציץ אל ההכנות הסופיות לקראת המופע?
בואו ותצטרפו אלינו אל סיור מאחורי הקלעים של האופרה ארנני.

ביום ג' 11.1, יום ג' 12.1, יום א' 16.1, יום ש' 22.1 בשעה 18:45

עבור לתוכן העמוד