עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

מקהלת האופרה נרתמת למען המרכז הרפואי אברבנאל

קונצרט התרמה מרגש

מרפאת החוץ של מרכז הרפואי ע"ש יהודה אברבנאל הינה מרפאה קהילתית המשרתת את כלל אוכלוסיית בת ים, המונה כ-200,000 תושבים. בכל זמן נתון, מעל 2,000 איש מקבלים שירות במסגרתה. האנשים בשערי מרפאתנו הינם אותם אלו שמזלם לא שפר עליהם, והם מתמודדים עם נסיבות חיים מורכבות של חולי נפשי ומצוקות ולעיתים קרובות גם נחיתות חברתית וכלכלית. מכלול נסיבות אלו הופך את המרפאה לא פעם, למוצא אחרון בדרך לחיים מלאים ועצמאיים. ההפרעות הנפשיות המטופלות במרפאה נוגעות למגן רחב של הפרעות נפשיות, קשיים ומשברים בתחומי החיים השונים, ביניהם, דיכאון, דיכאון שלאחר לידה, הפרעה פוסט טראומטית (הלם קרב, פיגועים, שואה, טראומה מינית) והפרעות כגון סכיזופרניה.

עתה מקהלת האופרה הישראלית בניצוחו של ישי שטקלר נרתמה למען מרפאת החוץ של המרכז הרפואי ותקיים קונצרט התרמה מיוחד עבורו, קונצרט ובו מיטב להיטי המקהלה מאופרות פופולאריות ואהובות.
המרפאה חורטת על דגלה להוות בית עבור המטופלים והצוות כאחד, ומטרתנו הינה לאפשר לבית זה להיות סביבה ראויה, מקבלת ותומכת. אירוע זה נועד זה לקדם מטרות אלו, וההכנסות יופנו לשיפור חזות המרפאה ולשיפור השירות הניתן לפונים, באופן המקדש כבודם כבני אדם. 

האירוע יתקיים בתיאטרון חולון ב-14 בדצמבר.
טלפונים לכרטיסים ותרומות- עמותת הידידים, בית חולים אברבנאל:
03-5552-784
5552-700
5552-762
5552-645
5552-681

 

עבור לתוכן העמוד