עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

הילה פחימה על גג העולם

זמרת הסופרן הצעירה זכתה במקום הראשון בתחרות DEBUT  בגרמניה

זמרת האופרה הישראלית הצעירה הילה פחימה, בוגרת האופרה סטודיו של האופרה הישראלית, הופיעה בשנה שעברה באינספור קונצרטים של האופרה באולמות הקונצרטים ובאירועים מיוחדים ברחבי הארץ.
היא שרה למשל את האריה של ג'ילדה מתוך ריגולטו (CARO NOME) השכם בבוקר באירוע מיוחד במלון בים המלח בו ליווה אותה אמן חול נודע שפיסל בחול בעת שהיא שרה את האריה. ובחודש יולי האחרון היא ביצעה את האריה בקונצרט הייחודי של האופרה הישראלית בקלעת נמרוד ברמת הגולן, כאשר היא עומדת מטרים רבים מעל לתזמורת בתוך המבצר העתיק ומרטיטה את לבבות המאזינים בביצוע כובש. גם את האריה של הבובה אולימפיה מסיפורי הופמן ביצעה הילה פחימה באינספור הזדמנויות בשנה שעברה. והנה עתה, שתי האריות האלו הביאו לה את הניצחון הגורף בתחרות הזמרה החשובה DEBUT בגרמניה.

התחרות, המתקיימת זו הפעם החמישית בעיר באד- מרגנהיים, פתוחה לזמרי אופרה צעירים המתגוררים ופועלים באירופה והיא אחת מתחרויות הזמרה החשובות בגרמניה. השנה התמודדו בתחרות למעלה מ-30 זמרים, כאשר לשלב הגמר (עם תזמורת) הגיעו שישה, 2 זמרים ילידי דרום קוריאה, ו-4 זמרות סופרן, מארצות הברית, סלובקיה, צרפת וישראל. הילה פחימה, צעירת המשתתפות מבין השישה שעלו לשלב הגמר, שרה בגמר את האריה של ג'ילדה מתוך ריגולטו ואת האריה של אולימפיה מתוך סיפורי הופמן וזכתה לתשואות רמות מהקהל שנכח באולם.

הילה פחימה היא בוגרת האופרה סטודיו של האופרה הישראלית אשר בקיץ האחרון ביצעה את התפקיד הראשי של אליסה בבכורה העולמית של האופרה אליסה בארץ הפלאות (זבה) לפני שעברה להצטרף לצוות סולני האופרה הגרמנית ברלין שם תבצע השנה מספר תפקידים. היא תשוב ארצה במאי כדי לשיר את פפגנה בהפקה של חליל הקסם באופרה הישראלית.


 

עבור לתוכן העמוד