עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

זמרות הסופרן בוגרות האופרה סטודיו על במות האופרה באירופה

נועה דנוןנועה דנון ממשיכה את שנתה השנייה כחברה באופרה של מגדבורג בגרמניה. בעונה זו תופיע בתפקיד האומנת בבטבעת החנק (בריטן), אגתה בפריישוץ (ובר), רוזלינדה בעטלף (י. שטראוס), ליו בטורנדוט (פוצ'יני) וכן תחזור ותבצע את התפקידים שביצעה בעונה שחלפה כולל דונה אלווירה בדון ג'ובני (מוצרט), ונוס באורפאוס בשאול (אופנבך) ומיכאלה בכרמן (ביזה) תפקיד אותו ביצעה גם בהפקת הפארק של האופרה הישראלית.

 

אירה ברטמןאירה ברטמן חוזרת ללודז' לבצע שם את תפקיד ליזה בפיק דאם (צ'ייקובסקי) בהפקה של מריוש טלרינסקי, תפקיד אותו ביצעה בהצלחה רבה גם באופרה הישראלית בסיום העונה שעברה. בהמשך העונה תבצע את התפקיד הראשי במאדאם בטרפליי (פוצ'יני) גם כן בהפקתו של טרלינסקי והפעם באופרה הלאומית של ורשה.

 


 

הילה פחימההילה פחימה, שסיימה את שנתה הראשונה באופרה סטודיו, עוברת בשנה הבאה לברלין שם תצטרף כזמרת צעירה לצוות הזמרים של האופרה הגרמנית בעיר. בין התפקידים הרבים שתבצע שם יהיו ברברינה בנישואי פיגרו (מוצרט), פפגנה בחליל הקסם (מוצרט), נייאד באריאדנה בנקסוס (ר. שטראוס), העלמה ז'ובנו באדריאנה לקוברר (צ'ילאה) וכן תפקידים באופרות נוספות כמו גם את מלכת הלילה בגרסא לכל המשפחה של חליל הקסם (מוצרט) ואת הארנב בהפקה לילדים של אליסה בארץ הפלאות. הילה פחימה תשוב ארצה באביב לגלם את תפקיד פפגנה בהפקת האופרה הישראלית של חליל הקסם (מוצרט).רחל פרנקלרחל פרנקל ממשיכה את שנתה השנייה בסטודיו של האופרה הגרמנית ברלין ובין התפקידים החדשים שתשיר בעונה הקרובה יהיה דורבלה בכך עושות כולן (מוצרט) וזאידה בטורקי באיטליה (רוסיני).

לחצו לעמוד של האופרה סטודיו באתר

עבור לתוכן העמוד