עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

האופרה הישראלית ממליצה לכם על מרמלדה

כבר ארבע שנים שהניוזלטר מרמלדה, ובו המלצה למשהו טוב, נשלח מידי בוקר לכ 80 אלף מנויים. מרמלדה הוא ניוזלטר עצמאי שאינו נשען על מערכת תמיכה של חברת ענק מסחרית כלשהיא. ומכאן הצלחתו. עד היום נשלחו למנויים יותר מאלף המלצות, והיום האופרה הישראלית שמחה להמליץ לכם על מרמלדה. משהו מתוק שיאיר את היום.

דוגמא לאייטם במרמלדה שפתח את פרויקט הספסלים שהיה לתערוכה אינטרנטית מגוונת ורבת משתתפים:

ספסל אחד על גבעה שקטה בתל אביב. זה כל מה שצריך כדי להתאהב

שגרה

מתעוררים ברגע האחרון, ממהרים בכבישים כדי לא לאחר, עובדים קצת, סידורים, חברים, לא עוצרים, מסתכלים לרגע בשעון ומגלים - נגמר היום.

ספסל

תל אביב איננה מישור אחד גדול (הולנד זה לא כאן…) ואם תשאלו רוכבי אופניים הם יספרו לכם שיש לנו כאן גם כמה גבעות. בצפון העיר, באחת הגבעות הפחות מוכרות (יש בכלל גבעות מוכרות בתל אביב?), שוכנת לה כיכר היל ובה גן נסתר עם שרידים היסטוריים בני יותר מששת אלפים שנה. ויש שם גם ספסל.

זמן

ואם תמצאו קצת זמן לרענן את השגרה ולהגיע לגבעה, שבו על הספסל והביטו ימינה . לא, אתם לא חולמים, זה באמת מפל. בצידו השני של הספסל ניצב לו פנס רחוב ירוק,  שלא היה מבייש אף "סצנת פנס"  בקלאסיקה משנות ה- 40. לאחר 5 דקות של ישיבה, כבר שכחתם שאתם נמצאים בעיר, ואם לא הצלחתם להגיע לתובנות פילוסופיות מרחיקות לכת, אל תצטערו. יש זמן.

ספסל וקצת זמן הם כל מה שצריך לפעמים כדי להתאהב בעיר. גם כשהעיר היא מושא האהבה וגם כמובן כשהיא ניצבת ברקע של הסיפור המתהווה.

הספסל מכיכר היל הוא הראשון בפרויקט הספסלים של מרמלדה.

פינת רחוב, גן נסתר, שדרה או רחוב סואן. ספסל. נקודה למחשבה.

שבו רגע, רק הגעתם.

ספסל כיכר היל – בין רח' הורקנוס לרח' שמעון התרסי, תל אביב

לחצו לתערוכת הספסלים האינטרנטית

לחצו לאתר מרמלדה


עבור לתוכן העמוד