עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

אילן וולקוב ודניאלה לוגסי עושים מהלר

24.5.10 בבית האופרה- המשכן לאמנויות הבמה

גוסטב מהלר אהב מאז ומתמיד את קול האדם. הוא כתב שירים רבים לזמרים ופסנתר וכן לזמרים ותזמורת ושילב את הקול האנושי ברבות מהסימפוניות שלו.
בקונצרט הקרוב בסדרה הסימפונית של תזמורת האופרה, התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, תנוגן הסימפוניה הרביעית של מהלר בביצוע שני מוסיקאים ישראלים צעירים ומוכשרים.
אילן וולקוב הוא אחד המנצחים הישראלים הצעירים העסוקים ביותר ברחבי העולם כיום. הוא היה המנצח הראשי של התזמורת הסקוטית של הבי. בי. סי. וניצח על אינספור תזמורות ובתי אופרה בכל רחבי העולם. עתה הוא יעמוד על דוכן המנצחים להוביל את הקונצרט שבמרכזו הסימפוניה הרביעית של מהלר עם הפרק המסיים בו מופיעה גם זמרת הסופרן בשיר מקסים עד מאוד.
ובקונצרט הפעם תבצע את השיר הזה של מהלר זמרת הסופרן הצעירה דניאלה לוגסי המופיעה כבר כמה שנים בהצלחה רבה על במות הקונצרטים ברחבי הארץ.
דניאלה לוגסי ואילן וולקוב יופיעו בקרוב גם בהפקות האופרה הישראלית.
לוגסי תשיר את תפקיד פרילפה בהפקת פיק דאם בחודש יוני הקרוב באופרה הישראלית ובשנה הבאה תשיר את פפגנה בחליל הקסם. אילן וולקוב ינצח על אחד הפרוייקטים הייחודיים של האופרה הישראלית בעונה הבאה – טירתו של כחול הזקן מאת ברטוק בחודש דצמבר הקרוב. זוהי אופרה פסיכולוגית מרתקת שתבוצע בתוך תפאורת זכוכית מדהימה שיצר האמן הנודע דייל צי'הולי. בחלקו הראשון של הערב ינצח וולקוב על השירים על מות ילדים מאת מהלר.

לחצו לעמוד הקונצרט באתר

עבור לתוכן העמוד