עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

לה טרוויאטה בבירת ישראל

האופרה הישראלית חוגגת 25 שנה עם ביצוע קונצרטי של האופרה האהובה של ורדי
במסגרת פסטיבל ישראל
7 ביוני בבריכת הסולטן בירושלים

לה טרוויאטה היא האופרה הראשונה שהועלתה ב(ארץ) ישראל. לפני כ-80 שנה ניתן היה כבר ליהנות בשטח עליו תקום המדינה מסיפור האהבה הנוגה בין ויולטה, הלא היא הגברת עם הקמליות, לאלפרדו, אהבה המתנפצת לרסיסים למול החברה הנוקשה שאינה מוכנה לאפשר לאישה שסטתה מדרך הישר (זהו תרגום שם האופרה של ורדי) לחזור למוטב.
לה טרוויאטה היא אחת האופרות האהובות ביותר ברפרטואר והאופרה הישראלית הציגה אותה פעמים אינספור ב-25 שנותיה. עתה לרגל חגיגות ה-25 שנה לאופרה הישראלית, יתקיים מופע מיוחד של האופרה של ורדי בבריכת הסולטן בירושלים במסגרת פסטיבל ישראל.
זמרת הסופרן הישראלית מירלה גרדינרו, שכבר ריגשה עשרות אלפי צופים כאשר הופיעה בתפקיד ויולטה בהפקת האופרה הישראלית בפארק הירקון לפני שנתיים, תשוב לגלם את התפקיד הראשי באופרה. גרדינרו תבצע את אחת הגיבורות האהובות של ורדי ששרה את אחת האריות הטובעניות ביותר שנכתבו ברפרטואר האופראי.
זמר הטנור האמריקאי סקוט פייפר, שביצעה שורה של תפקידים חשובים באופרה הישראלית ומופיע בקביעות בבתי האופרה המובילים בעולם, ישוב לשיר לצידה של גרדינרו את אהובה אלפרדו והבריטון ולדימיר פטרוב מרוסיה הלבנה ישוב ארצה לשיר את התפקיד של אביו הנוקשה של אלפרדו, ז'רמון.
סולנים נוספים בהפקה יהיו שירה רז, איילה צימבלר, גיא מנהיים ונח בריגר.
ישי שטקלר, מנצח הבית של האופרה הישראלית ומנצח מקהלת האופרה, ינצח על מקהלת האופרה הישראלית והתזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור בקונצרט החד פעמי שיביא את הרגש של ורדי לירושלים.

לרכישת כרטיסים:  
בימות, 02-623700

או באתר האינטרנט http://tickets.bimot.co.il/default.asp
 

לחצו לעמוד המופע באתר
 

עבור לתוכן העמוד