עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

ג'אז: רוברט גלאספר אקספרימנט

בר ניווט לשוניות
ג'אז: רוברט גלאספר אקספרימנט

עונת הג'אז במשכן נפתחת עם פיוז'ן של עולמות מוסיקליים, ג'אז, היפ הופ ואר אנד בי – בואו להקשיב לג'אז חדש עם רוברט גלאספר אקספרימנט

"חשוב שמוסיקאים יתייחסו ליצירה שלהם כאילו הייתה פס הקול של חייהם" – כך אומר רוברט גלאספר וכך גם עושה.היצירה של גלאספר משקפת את מסע חייו המוסיקלי: גוספל בכנסיה ומועדוני ג'אז ביוסטון; טקסס בה בילה את שנות ילדותו ונעוריו; הקלטת אלבומים עם הרכבים מגוונים אקוסטיים ואלקטרוניים; ושיתופי פעולה עם אמנים פורצי דרך מעולמות מוסיקליים שונים – היפ הופ, ג'אז ואר אנד בי.

ה"אקספרימנט" – ההרכב שמגיע לישראל יחד עם גלאספר – כשמו כן הוא, הרכב נועז וחדשני שלא מפחד לפרוץ גבולות סגנוניים ולייצר קונטקסט מוסיקלי מקורי, מגוון ומלהיב. ההרכב כולל כלים אקוסטיים שיחד עם אמצעים אלקטרוניים עכשוויים והרבה דמיון, יוצרים שפה חדשה שלוקחת את הג'אז המסורתי למחוזות סאונד עשירים ומפתים. המוטיב של ג'אז מסורתי שעליו נבנים ארמונות של דמיון ותעוזה אמנותית, ימשיך לאורך עונת  "ג'אז במשכן" כולה עם אמנים ייחודיים ומעניינים כמו עומר אביטל, קייל איסטווד ורשל פרל.

כדי להכניס אתכם לאווירה – כשעה לפני תחילת המופע, הדור הבא של ענקי הג'אז (הידועים גם בתור תלמידי מגמת הג'אז של תלמה ילין) ינגנו לכם ברחבת המשכן.

 

האזינו לסיקור שלפני המופע בתחנות הרדיו השונות:

 

ציפורי לילה: קול הג'אז הזה ברדיו גלי צהל (כתבה ראשונה בעמוד) - http://glz.co.il/1390-31129-he/Galatz.aspx

'ג'יגה ג'וס' ברדיו הבינתחומי 106.2 - http://bit.ly/2fmtV12
'ג'אז והלאה' בעריכתו של מארק פולינס בקול המוסיקה http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=2159813 

 

רוברט גלאספר אקספרימנט – שישי, 2.12.16 22:00 | לכל הפרטים | לרכישת כרטיסים


 

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

ג'אז: רוברט גלאספר אקספרימנט
עבור לתוכן העמוד