עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

"חליל הקסם" יורד דרומה לערד

בר ניווט לשוניות
"חליל הקסם" יורד דרומה לערד

תושבי ערד יעלו ביחד עם סולני האופרה הישראלית את האופרה "חליל הקסם" מאת מוצרט בעברית
והפעם בתפקיד אורח: אלה וסילביצקי, סולנית האופרה הישראלית הצעירה והמובילה, חוזרת לעיר מגוריה הראשונים כשעלתה לישראל ותופיע בתפקיד פפגנה לצד מיטב הכישרונות המקומיים מערד. ההפקה תתקיים במסגרת ההפקות הקהילתיות שמקיימת האופרה מדי שנה ביישובים שונים ברחבי הארץ.

האופרה הישראלית ממשיכה בפעילותה הייחודית ברחבי הארץ ומעלה הפקות אופרה קהילתיות מלאות שבהן לוקחים חלק כישרונות מקומיים לצד תושבים מקומיים. במשך חודשים לפני כל הפקה עובד צוות אמנותי והפקתי של האופרה עם תושבי המקום ובסופו של דבר מועלית הפקה אופראית מלאה.

פרויקט "האופרה בקהילה" קיים כבר למעלה מעשור בתמיכה הדוקה של האגף לפעילות בקהילה במשרד התרבות. ההפקה הקהילתית הבאה של האופרה הישראלית תהיה "חליל הקסם" מאת מוצרט והיא תופק ותועלה בערד בשפה העברית בבימויה של שירית לי וייס בניהולו המוסיקלי של איתן שמייסר ובהשתתפות סולני האופרה הישראלית: רינת גולדמן (פמינה), איתן דרורי (טמינו), אביגייל גורטלר (מלכת הלילה), גבריאל לובנהיים (פפגנו), אנסטסיה קלוואן, שי בלוך,  ולימור אילן (שלושת הגבירות) ואלה וסילביצקי (פפגנה) יחד עם מיטב הכישרונות המקומיים מערד. ההפקה היא בשיתוף עיריית ערד ובתמיכת משרד התרבות והספורט, האגף לתרבות בקהילה.

 

המופעים יתקיימו בתאריכים 13-14 בנובמבר, באולם אורון בערד
כמו כן, יתקיימו שני מופעי בוקר לתלמידים שעברו פעילויות חינוך והכנה לצפייה באופרה על ידי צוותי האופרה הישראלית. 
 

 

אופרה בקהילה

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

"חליל הקסם" יורד דרומה לערד
עבור לתוכן העמוד